Hastane ve Sağlık SEO

Hastane, doktor ve sağlık sektörü siteleri için deneyimli bir SEO ve Dijital Pazarlama uzmanına danışmak ister misiniz?


Sağlık kurumları, hastane, diş polikliniği, medikal toptancılar, doktor siteleri ve sağlık turizmi ile ilgili deneyimli bir SEO ajansından arama motoru optimizasyonu danışmanlığı ve strateji desteği alabilirsiniz.

Hastane, Tıp, Medikal, Doktor ve Sağlık Sektörü için SEO

saglik-sektoru-seo-dijital-pazarlama-ajansi

Hastane ve doktor web siteleri gibi sağlık markalarına SEO ve dijital pazarlama hizmeti konusunda nasıl yardımcı olabiliriz?

Giderek daha fazla insan sağlık sorunlarıyla ilgili olarak internet arama motorlarına yöneliyor, zindelik takviyeleri veya zihinsel ve fiziksel iyileşmeyi destekleyen hizmetleri arıyor. Son yıllarda Türkiye’nin sağlık turizmindeki önemini hepimiz biliyoruz.

Sağlık ve zindelik bilincinin artmasıyla sektör çok doygun ve rekabetçi hale geldi.
B2B ve B2C web siteniz ister diş muayenehanenizin hizmetlerini sunuyor, ister yoga matları satıyor veya belirli hastalıklara yönelik çözümler sunuyor olsun, rekabette öne çıkmak ve arama motoru sonuç sayfalarını fethetmek için arama motoru dostu olması gerekir.

SEO hizmetlerimiz aracılığıyla B2B sağlık işletmeleri, sektördeki diğer şirketlere tıbbi ekipman, ilaç veya diğer malzemeleri sağlayan toptancılar ve distribütörler en yüksek arama motoru performansını elde edebilir ve işlerini ölçeklendirebilir.

Sağlık Sektörü Arama Motoru Sonuç Sayfalarında Başarı

SEOkilavuzu.com uzman ekibimiz, hastane ve sağlık sektörlerinin deneyimli ajansı olarak, desteklediğimiz her sağlık markası için stratejiyi şekillendirir ve en iyi hastane ve sağlık SEO uygulamalarını kullanır.

Sağlık sektörü çok çeşitlidir ve tıp, fitness ve sağlıklı yaşam hizmetleri ile e-ticaret işlerini kapsar. Bu nedenle, SEO optimizasyonu web sitesinin ve pazarlama stratejisinin duruma göre değerlendirilmesini gerektirir.

Sağlık kurumları, özel hastaneler ve e-Ticaret işletmeleri için SEO, yeni hastalara ve müşterilere ulaşmak ve bunların görünürlüğünü ve pazar payını artırmak için uygun maliyetli bir yol sağlayabilir.

Teknik SEO uzman ekibimiz, kurum içi araçlarımızı, yılların edindiği deneyimi ve bilgi birikimini kullanarak sağlık hizmeti alanında başarıya giden bir yol çizer. Alakalı trafik çekmek ve müşterilerimizin sağlık ve medikal pazar payını büyütmek için çalışıyoruz.

Sağlık Hizmetleri SEO Uzmanı

Online perakendeci web sitesinin arama motoru performansı için optimize edilmesi, genellikle bir e-ticaret web sitesinin ölçeği nedeniyle, özellikle zorlu ve yüksek riskli bir görevdir. Aynı şekilde, sağlık kurumları hizmetlerini arama motorunda ve SEO için optimize edilmiş içerik, site hızı, gezinme ve çok daha fazlasını içeren kullanıcı dostu bir şekilde listelemelidir. Sağlık hizmetleri SEO uzmanı bu alana odaklanmıştır.

Diş kliniğine özel hazırlamış olduğumuz diş hekimi yerel SEO yazımızı inceleyebilirsiniz.

Teknik Denetim

SEO için optimize edilmiş bir sağlık ürünü veya hizmeti web sitesine yönelik ilk adım, neyin iyi performans gösterdiğini ve optimum arama motoru performansı için optimizasyon gerektiren sorunlu noktaları belirlemek için mevcut siteyi denetlemektir.

Rakip Analizi

Ekibimiz, site içi, site dışı, sinyal ve bağlantı oluşturma faaliyetlerini belirlemek için kapsamlı bir rakip denetimi sağlar.

Rakip araştırması ve boşluk analizi, SEO stratejinizde başarılı yöntemler uygulamanın yanı sıra benzersiz satış fırsatları, anahtar kelimeler ve yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi aracılığıyla web sitenizin rekabette nasıl öne çıkabileceğini belirlemenin harika bir yoludur.

Web Sitesi Taşıma

Sorunsuz bir web sitesi geçişi, geçiş sırasında ve sonrasında web sitenizin sıralamasını ve trafiğini korumak için stratejik bir eylem planına dayanır.

İster eski bir sunucudan yenisine geçin, ister CMS platformunu değiştirin, ister siteye yeni bir ara yüz tasarımı, teknik SEO ekibimiz sorunsuz bir geçiş sağlamak için yanınızda olacaktır.

İçerik Stratejisi

Arama motoruna uygun ve kullanıcı için optimize edilmiş içerik, arama motorlarında daha fazla görünürlüğe sahip olacak ve bu nedenle daha fazla potansiyel müşteriye (lead) ve hastaya ulaşacaktır. Yüksek kaliteli, bilgilendirici ve ilgi çekici içerik, sağlık alanında bir otorite ve bilgi işareti olarak hizmet ederek markanızı kullanıcı için daha çekici hale getirebilir ve güvenilirliğinizi artırabilir.

İçerik, destekleyici blog içeriği, röportajlar, video içeriği, resim dosyaları, müşteri referansları ve tıbbi akreditasyon sertifikaları gibi site dışı içerikten site içi içeriğe kadar değişebilir.

SEO Trend Analizi

Tüm endüstrilerdeki sürekli gelişen yenilikleri ve yeni sağlık ve zindelik trendleri ile sağlık sektöründeki trendleri takip etmek Sağlık SEO sürecimiz açısından çok önemlidir.

Hastane, doktor siteleri ve sağlık SEO ajansı taleplerinizde bize ulaşmak için iletişim sayfamızdaki telefon ve e-mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu