SEO Ajansı

Tecrübeli bir SEO Ajansına danışmak ister misiniz?


SEO ajansı, web sitelerinin arama motorlarında daha yüksek sıralara çıkması için çeşitli teknikler kullanarak SEO hizmeti sağlar. Bu teknikler arasında anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, backlink oluşturma, teknik SEO ve analiz raporlama gibi işlemler yer alır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitenizin organik aramadaki potansiyel erişimini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir. SEO Kılavuzu’nda, müşteriler için ticari değeri, potansiyel müşteri yaratmayı (lead generation) ve yatırım getirisini (ROI) artırmaya yönelik son teknoloji çözümler ve sektör lideri teknik uzmanlık sunmaktan gurur duyuyoruz.

SEO ajansları arayan müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş stratejiler oluşturarak, web sitelerinin organik arama sonuçlarında daha iyi bir konuma sahip olmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca, web sitelerinin trafiğini ve dönüşüm oranlarını artırmak için diğer dijital pazarlama tekniklerini de kullanıyoruz.

seo-ajansi

Teknik SEO nedir?

Teknik SEO, bir web sayfasının teknik uygunluğunun, arama motorlarındaki potansiyel organik görünürlüğü en üst düzeye çıkaracak şekilde yapılandırılmasını sağlama sürecidir. Web sitesinin kolayca taranabilmesini, kullanıcı deneyimine ve en uygun mimariye sahip olmasını sağlar.

Teknik SEO uygulamasının kendisi, bir arama motorunun bir web sitesini tarama, oluşturma ve dizine ekleme yeteneğini doğrudan etkileyen ve sonuçta bir sitenin arama motorlarında alakalı anahtar kelimeler için sıralama yeteneğini etkileyen web teknolojisi faktörleriyle ilgilidir. Google’ın bir web sitesini sıralama süreci dört aşamaya ayrılabilir: Tarama(Crawling), Dizine Ekleme (Indexing) ve Sıralama (Ranking)

Teknik SEO, bir web sitesinin kolayca taranabilmesini, arama motorları tarafından dizine eklenmesini ve doğru indekslemeye izin verilmesini sağlar. Bu bir kez başarıldığında Google, kullanıcı sorguları için bir sıralama belirlemek üzere web sayfanıza (ve web sitenize) birçok “sıralama faktörünü” atfedebilir ve önceliklendirebilir.

Neden SEO Ajansıyla Stratejik Ortak Olarak Çalışmalısınız?

Ne yazık ki, çoğu web sitesi, onları oluşturan kişiler tarafından arama motoru dostu olarak yapılmamıştır. Genellikle ilk bakışta küçük görünebilecek temel hatalar yapılır, ancak zamanla bu hatalar bir web sitesinin arama motorlarındaki performansını zayıflatır ve etkisiz hale getirir.

Teknik SEO’ya yatırım yapmak, bir web sitesini optimize eden ve arama motoru görünürlüğü potansiyelini en üst düzeye çıkaran doğru teknik uygulamaları (küçük veya büyük) yapmaktır. Bu da beraberinde organik trafikte ve dolayısıyla dönüşümlerde önemli artışa yol açar.

Teknik SEO, hedefleriniz için web sitenizi en iyi çalışacak şekilde uygulamakla ilgilidir. Bazı alanlarda sürdürülmesi gereken en iyi uygulamalar ve standartlar olsa da, herkese uyan tek bir yaklaşım yoktur.

Bu nedenle, organik arama performansına yönelik hem fırsatları hem de tehditleri belirlemek için hem pazarlama takvimindeki hem de işletme genelindeki değişikliklerden haberdar olabilmemiz için dışardan bir ajans olarak görülmek yerine markalarla stratejik ortaklık yapıyoruz.

SEO ajansı olarak diğerlerinden farklı olarak birkaç farklı strateji kullanıyoruz. Bunlardan bazıları şunlardır:

Kişiye Özel Stratejiler: Her müşterinin ihtiyaçları farklı olduğu için, müşterilerimize özel SEO stratejileri oluşturuyoruz.

Analiz ve Raporlama: SEO kampanyalarınızın başarısını ölçmek için düzenli analizler yapmak ve raporlar hazırlamak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin farklı bir boyutunu gösterir.

Uzmanlık: SEO ajansı olarak sektörlere ayrı ayrı odaklanıyoruz. Örneğin, e-ticaret SEO’suna özel stratejiler geliştirerek veya sağlık alanında doktor sitelerine özel SEO hizmeti sunarak bu alanlarda uzmanlaşmış ekibimiz ile çalışıyoruz.

Kreatif İçerik Üretimi: Sadece anahtar kelime odaklı içerikler yerine, ilgi çekici ve farklı içerikler üreterek, sitelerinizi arama motorlarında daha iyi konumlara gelmesini sağlıyoruz.

Bütünleşik Pazarlama: Sadece SEO hizmeti değil, içerik pazarlama ve diğer dijital pazarlama kanallarını da kullanarak bütünleşik bir pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

seo-ajansi-hizmeti

SEO Danışmanlarımız Farklı CMS Yazılımları için Yardımcı Olabilir

SEO danışmanları olarak, oldukça fazla sayıda web sitesini denetliyor ve optimize ediyoruz; e-Ticaretten potansiyel satış ve haber yayınlarından diğer web sitelerine kadar. Hepsi farklı, ama hepsinin eşit derecede çok ortak noktası var.

Hangi teknolojiyi kullanırsanız kullanın, arama motorları için optimize edecek, organik arama performansını, olası satışları ve dönüşümleri iyileştirmenize yardımcı olacak teknik SEO ajansı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Teknik SEO Hizmetlerimiz

SEO ajansımız, web sitenizin organik arama görünürlüğünü iyileştirmeyi amaçlayan çeşitli teknik SEO hizmetleri sunmaktadır.

Teknik SEO Danışmanlığı

Teknik SEO uzmanlarımız, web sitenizi nasıl optimize edebileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunabilir. Dizine ekleme sorunlarının neden olduğu konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa veya bir sorunu gidermeye yardımcı olması için bir teknik uzmana ihtiyacınız varsa, ekibimiz ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Web Sitesi SEO Denetimi & Analizi

Ajansımız, web sitelerini denetleme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Uzmanlarımız, web sitenizi engelleyebilecek teknik sorunları belirlemek için teknik kontrol listesi kullanarak sitenizi inceleyecektir.

SEO’ya Uygun Şekilde Web Sitesi Taşıma

Farklı web sitesi taşıma türleri vardır ve uygun bir planlama yapılmadan veya proje üzerinde çalışan doğru uzmanlar olmadan, organik trafik performansınızı etkileyebilir. Yeterli risk izleme ve olası etkileri hafifletmeyi sağlamak için taşımanın veya değişikliklerin kapsamının doğru şekilde belirlenmesi önemlidir.

Yıllar boyunca, kapsam, boyut ve karmaşıklık açısından değişen onlarca SEO geçişi gerçekleştirdik .

Web Site Mimarisi Oluşturma

Web sitesinin mimarisi ve url kategori ağacı, organik aramada başarılı olmak için çok önemlidir. İyi bir web sitesi yapısı, yalnızca arama motorları için değil, aynı zamanda kullanıcı deneyimi için de optimizasyona yardımcı olur.

SEO Kılavuzu’nda web sitenizin mimarisini optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

Google Ceza Kaldırma

Ceza kaldırma, web sitelerinin bir arama motoru tarafından verilen herhangi bir manuel işlemi tanımlamasına ve kaldırmasına yardımcı olacak teknik bir zihniyet gerektirir. Ayrıca, bir web sitesinin bir algoritma güncellemesinden etkilenip etkilenmediğini belirlemeye ve buna neyin sebep olduğunu ortaya çıkarmaya yardımcı olabiliriz.

Tecrübeli bir ekip olarak, yanlış bağlantı cezalarından, manuel spam işlemlere kadar yüzlerce Google cezasını tespit edip kaldırdık. Google spam ceza kılavuzu yazımıza göz atabilirsiniz.

Uluslararası SEO

Çoklu dile sahip uluslararası bir web sitesinin, arama motorlarının hangi ülke veya dilin görüntülenmesi gerektiğini belirleyebilmesi için optimize edilmesi gerekir. Herhangi bir çok dilli ve çok bölgeli e-ticaret web sitesini optimize etmek, dikkatli bir planlama ve teknik SEO uygulaması gerektirir.

Şirketlerin Hreflang uygulamalarını izlemelerine, sürdürmelerine ve uluslararası SEO çalışmalarında başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Mobil SEO

Mobilin, bir çok sektörde kullanıcıların arama yaptıkları bir numaralı cihaz haline geldiği artık bir sır değil. Site içi teknik öğeleri yapılandırmak, mobil sitenizin mobil arama sonuçlarında bulunmasını sağlamak için önemlidir.

Organik büyüme odaklı çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi için SEO stratejisi sayfamıza göz atın.

En kaliteli ve özelleştirilmiş SEO ajansı hizmetini sunuyoruz. Amacımız, web sitenizin organik arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda yer almasını sağlayarak, sizlere daha fazla trafik ve daha fazla dönüşüm elde etme imkanı sunmaktır. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyor ve başarılı bir SEO stratejisi için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Başa dön tuşu